З досвіду роботи










«Інноваційні педагогічні технології на уроках української мови та читання в 1-2 класах  як засіб розвитку ключових компетентностей учня Нової української школи».
Інноваційний пошук Ямпільщини . Напрямок роботи : Сучасні методики до впровадження ключових пріорітетів нових Державних стандартів початкової освіти.





Розвиток навичок читання в учнів початкових класів

Читання - це віконце, через яке діти пізнають світ і самих себе.
В.О.Сухомлинський

    Читання - невичерпне джерело знань духовного, емоційного, розумового розвитку людини. Тому навчання дітей читати, формування в них стійкого інтересу до цього виду діяльності було і залишається важливим завданням початкової школи.
   Нам, вчителям, необхідно навчити учнів читати свідомо, виразно, швидко. Особливо важливо, щоб починаючи з першого класу, діти вміли добре читати Це запорука успішного читання в старших класах. Чим раніше дитина оволодіє технікою читання, тим легше їй вивчати всі інші предмети, передбачені програмою. Адже відомо, що неможливо добитись грамотного письма, якщо дитина не навчилася плавно читати і розуміти прочитане. 
     Працюючи над проблемою " Розвиток навичок читання в учнів початкових класів", на уроках навчання грамоти та уроках літературного читання використовую такі вправи для розвитку швидкого, правильного, свідомого, виразного  читання .

Читання складових таблиць



Робота  з таблицею Шульте


5-тихвилинне читання на кожному уроці


Гра "Незнайко". Один учень читає текст, а інший - виправляє помилки.


Робота в групах. Гра "Дешифрувальщик".


Нова українська школа - нові стандарти освіти






Немає коментарів:

Дописати коментар